Nowoczesne metody modelowania sylwetki

Zgrabne ciało i piękna sylwetka zawsze były istotne szczególnie dla kobiet. Na przestrzeni wieków dbano o te kwestie na różne sposoby. Noszenie ściągających gorsetów, mordercze ćwiczenia, a nawet diety-głodówki – kobiety gotowe były naprawdę na ogromne poświęcenia, by wyglądać lepiej. Na szczęście dziś podejście do kształtowania sylwetki przyjęło zdrowszą formę – zrównoważona dieta, umiarkowany wysiłek fizyczny oraz… nowoczesne metody modelowania sylwetki. I nie mówimy tutaj o zabiegach chirurgicznych. Istnieją bowiem dziś sposoby bezinwazyjnego kształtowania sylwetki, które pragniemy wam nieco przybliżyć.

Modelowanie sylwetki – o co w tym wszystkim chodzi?

Na początek warto sprecyzować, co mamy na myśli mówiąc o modelowaniu sylwetki. Niektórym bowiem wyrażenie to może kojarzyć się z jednym – kontrolą wagi. To jednak nie to samo. Wygląd naszej sylwetki nie zawsze zależy jedynie od tego, czy mamy nadwagę lub niedowagę. Owszem, te kwestie zdecydowanie należą do najistotniejszych, jednak nie są jedynymi czynnikami modelującymi naszą sylwetkę. Modelowanie ciała to działanie równocześnie na wielu frontach. Często zdarza się bowiem, że osoby dbające o utrzymywanie odpowiedniej wagi, a nawet o aktywność fizyczną i pielęgnację skóry, zmagają się z niepożądanym wyglądem konkretnych części swojego ciała. Może chodzić chociażby o cellulit, który jest pozostałością po ciąży, odstające “boczki” bądź mało jędrne pośladki. Często, pomimo ćwiczeń i zdrowego odżywiania, ciężko sobie poradzić z takimi niedoskonałościami. Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam nowoczesne metody modelowania sylwetki. Jakie konkretnie?

EXILIS ELITE – podwójne działanie dla pięknej sylwetki

Jednym z takich nowoczesnych sposobów modelowania sylwetki jest skorzystanie z profesjonalnego urządzenia medycznego o nazwie EXILIS ELITE. Jest to przełomowy system stworzony do bezinwazyjnego modelowania nie tylko sylwetki, ale także twarzy. W urządzeniu tym po raz pierwszy połączono działanie dwóch rodzajów energii: ultradźwięków oraz energii o wysokiej częstotliwości (RID + CRT). Dzięki takiemu połączeniu możliwe jest dotarcie do konkretnej, dokładnie określonej głębszej tkanki tłuszczowej, do której ciężko dotrzeć innymi metodami. Technologia CRT (Collagen Refill Technology) doskonale sprawdza się przy zabiegach na twarz, ale także szyję czy dekolt. Daje efekty termoliftingu, gdyż remodeluje włókna kolagenowe, przez co skóra staje się gładsza, bardziej napięta, a dzięki redukcji zmarszczek także młodsza z wyglądu. Ujędrnienie skóry widoczne jest już po pierwszym zabiegu z wykorzystaniem tej technologii. Za to połączenie jej z technologią RID (Reach, Isolation, Deactivation) pozwala modelować sylwetkę w bardzo skuteczny i bezpieczny sposób, docierając właśnie tam, gdzie leży źródło problemu. Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS nie tylko sięgają do głęboko położonej tkanki tłuszczowej, ale także przerywają zwłóknienia tam powstałe, a następnie inicjują aktywność metaboliczną, która rozpuszcza zmagazynowany tłuszcz. Takie działanie pozwala zredukować cellulit, zmniejszyć obwód ciała, ujędrnić skórę i ją wygładzić. Efekty są naprawdę spektakularne, a korzystanie z urządzenia jest całkowicie bezpieczne dzięki najnowocześniejszym systemom kontroli bezpieczeństwa. Co więcej, system EXILIS pozwala na precyzyjnie ukierunkowane działanie, zatem modelowanie sylwetki z jego wykorzystaniem jest bardzo sprecyzowane i pozwala na indywidualne efekty. Warto więc wybrać się do profesjonalnego gabinetu na serię takich zabiegów, która z powodzeniem może zastąpić nam drakońskie diety czy mordercze treningi.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!