GALERIA

SIS – super indukcyjna stymulacja

SIS to innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności które pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę.SIS – działa przeciwbólowo i regeneracyjnie. Stymuluje mięśnie, stawy i przyspiesza zrost kostny.

 

Drabinki gimnastyczne

 

Fala uderzeniowa

Ultradźwięki to fale akustyczne o wysokiej częstotliwości (1-3 MHz).
Tkanka naświetlana tego typu falami podczas zabiegu podlega mikro-masażowi, którego efektem jest zwiększona temperatura oraz przyspieszone mikro rażenie.
Ultradźwięki działają przeciwbólowo, rozluźniająco oraz przyspieszają gojenie

 

REDCORD – zestaw do ćwiczeń w podwieszeniu na konstrukcji sufitowej

To profesjonalny system podwieszek i akcesoriów dla lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, oraz trenerów sportowych. Zastosowanie aparatu REDCORD pozwala na szybkie, łatwe i precyzyjne odciążenie poszczególnych partii całego ciała. Możliwe jest prowadzenie ćwiczeń u pacjentów z różnym stopniem sprawności fizycznej. REDCORD umożliwia podniesienie stopnia niestabilności środowiska w jakim wykonywane jest ćwiczenie, dzięki temu stają się bardziej wymagające dla pacjenta. Jest możliwość prowadzenia ćwiczeń w zamkniętych łańcuchach kinematycznych. Szukając słabych ogniw i dysfunkcji gdzie dochodzi do zmniejszenia aktywności mięśniowej w wyniku bólu, urazu i przeciążeń. Ćwiczenia na REDCORD dedykowane są różnym grupom wiekowym.

Komora hiperbaryczna

 

 

EXILIS ELIT – Modelowanie sylwetki

 

Lymphatron – terapia przeciwobrzękowa

 

Podoskop – Diagnostyka schorzeń podologicznych

Za pomocą Podoskopu jest możliwy do odczytania obraz stóp, który umożliwia uzyskać ocenę wady postawy i układu stopy, stabilności stawów, oraz wszelkich zgrubień na powierzchni skóry. Badanie można wykonać wszystkim pacjentom bez względu na wiek, a zalecane jest szczególnie w badaniu wad postawy u dzieci

 

Terapia Manualna

 

Kineod – Diagnostyka Posturalna

 

Aparat do drenażu uciskowego kończyn dolnych i górnych

Zastosowanie: Niewydolność limfatyczna, niewydolność żylna, Niewydolność limfatyczna po mastektomii, Rehabilitacja po urazach i kontuzjach, Stosowany w rehabilitacji i medycynie estetycznej. Posiada specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami które zapewniają delikatny masaż który pobudza naturalne krążenie limfy w organizmie w podobny sposób jak ręczny masaż uciskowy.

 

Fala uderzeniowa – Terapia

Fala uderzeniowa charakteryzuje się szybkim i wysokim wzrostem ciśnienia po którym następuje dłuższy okres spadku ciśnienia. Jest wykorzystywana w leczeniu przewlekłych zaburzeń układu mięśniowo- szkieletowego w celu stymulowania procesów naprawczych w organizmie.

 

Ultradźwięki – Zabieg

Ultradźwięki to fale akustyczne o wysokiej częstotliwości (1-3 MHz). Tkanka naświetlana tego typu falami podczas zabiegu podlega mikro-masażowi, którego efektem jest zwiększona temperatura oraz przyspieszone mikro rażenie. Ultradźwięki działają przeciwbólowo, rozluźniająco oraz przyspieszają gojenie

TR – THERAPY – terapia radio falowa ukierunkowana

Przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegrzanie. Efekty terapii to między innymi natychmiastowa ulga w bólu, rozluźnienie mięśniowe, zmniejszenie obrzęku oraz przyspieszenie regeneracji tkanek.

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!