Modelowanie sylwetki Exilis

Modelowanie sylwetki – Exilis

Chciałabyś poprawić swoją sylwetkę, ale boisz się igieł, skalpela i zabiegów chirurgicznych? Mamy bezbolesną i nieinwazyjną alternatywę dla wszystkich tych, którzy nie chcą korzystać z inwazyjnych zabiegów. Modelowanie sylwetki metodą Exilis pozwala na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Warto bliżej zapoznać się ze specyfiką zabiegu, ponieważ jego pozytywnych stron jest wiele.

Zalety zabiegu:

Modelowanie sylwetki przynosi wiele korzyści. Cellulit jest widocznie zredukowany, skóra wyraźnie ujędrniona, napięta i sprężysta. Najlepsze efekty widoczne są po kilku powtórzeniach. Skorzystaj z zabiegu w naszym gabinecie i ciesz się piękną sylwetką. Pamiętaj jednak, że zabieg medycyny estetycznej to nie sposób na leczenie otyłości, a jedynie metoda pozbycia się tkanki tłuszczowej z części ciała, które pozostają oporne na jego utratę tradycyjnymi sposobami (dieta, aktywność fizyczna).

Jak to działa?

Metoda Exilis polega na połączeniu dwóch typów energii: ultradźwięków oraz fal radiowych o wysokiej częstotliwości. Połączenie dwóch oddziaływań powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych, a następnie wypełnienie skóry nowym kolagenem. Urządzenie podgrzewa problematyczne miejsca miejscowo podnosząc temperaturę, która przyspiesza metabolizm komórek. Wysoka częstotliwość dociera do tkanek tłuszczowych powodując ich rozpad. Skontaktuj się z naszym specjalistą, by szczegółowo omówić problem oraz planowany efekt.

Efekty zabiegu Exilis

Innowacyjna technologia RID umożliwia modelowanie całej sylwetki. Zabiegi można wykonywać na wszystkie problematyczne partie ciała, tj. twarz, szyja, brzuch czy dekolt. Pierwsze efekty liftingu widoczne są już po pierwszym zabiegu. Wyraźnie zredukowane zmarszczki oraz cellulit, zmniejszony obwód ciała, skóra staje się ujędrniona, a więc młodsza i gładsza. Skorzystaj ze skutecznej i niechirurgicznej metody modelowania ciała.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!